top of page

מי אני
ולמה שאהיה המאמן האישי שלך?

מאמן אישי

היי,

קוראים לי עדן, בן 33.

מאמן SI מוסמך ממוסד RMT שבארה"ב המורכב מאנשי המקצוע הטובים בעולם.

ביניהם טוני רובינס (Tony Robbins) וקלואי מדנס (Cloe Madanes) שידועים מאד בעולם כמשפיעים על תחום התנהגות האדם והטיפול והאימון האסטרטגי עם בני אדם בכל תחום שהוא.

​​

​​עוד על אימון SI:

התערבות אסטרטגית (Strategic Intervention - הידוע גם בשם SI)​​

הוא פרויקט המוקדש לחילוץ הצורות המעשיות והיעילות ביותר של פעולה אסטרטגית ותקשורת אסטרטגית ממגוון תחומי מחקר. לחץ כאן כדי לקרוא עוד...

מאמן

 Strategic Intervention COACH

SI

למה בחרתי להיות (גם) מאמן אישי

מהצבא בזמן השירות כלוחם בפלחה"ן גבעתי, הבנתי שחסר לנו כחברה המון ידע בסיסי לההבנה והתנהלות החיים, ושמשהו פה מסריח במערכת שאנחנו חיים בה - קפיטליזם.

 

בגלל זה החלטתי אחרי השחרור מהצבא, שדרך חקר ולימוד עולם הפסיכולוגיה והתנהגות האדם, זאת היא הדרך הטובה ביותר להבין מה קורה כאן באמת בעולם הזה.

ומתוך הרבה תחומים שלמדתי ואמשיך תמיד ללמוד עוד - למידה ספציפית של עקרונות אימון SI אפשרו לי קודם כל להבין הרבה יותר טוב כמעט כל סיטואציה בין אישית בחיים האישיים, בזוגיות, קשרים אישיים, בהתנהלות הכלכלית, בהבנת הלקוחות שלי בעסקים שהיו לי ושיש לי עכשיו, ועוד...

 

ואחרי שראיתי את הכח של עקרונות האימון אצלי, באופן טבעי ראיתי שאני מצליח לעזור לחברים ומכרים.

עקרונות אימון SI מאפשרים ליצור שינוי בצורה היעילה והמהירה ביותר בבני אדם שרוצים, ובחברה, ובגלל זה בחרתי להתמקד וללמוד אותה לעומק, ולהשתמש בשיטה כמאמן אישי.

למה צריך מאמן אישי 

לא צריך. אתם יכולים להסתדר יופי לבד. אני בטוח שיש לכם מספיק שכל לעשות את זה.

אבל הרעיון המרכזי הוא הקצב, היעילות, הרמה, החיסכון בזמן ומזעור הטעויות בדרך

כמו כל דבר חדש שלומדים, עדיף ללמוד דרך מי שלמד את העקרונות לעומק ועשה בעצמו, והכי חשוב - זה שיודע לאבחן את הבעיות שאתה מציג, למקד אותך מכל הרעש שמסביב ולספק פתרונות שדוחפים קדימה.

כמו בכל תחום אימון, וגם בעסק שלי בתחום ספורט האקסטרים, אנשים באים לקצר משמעותית את התהליך ולא לחזור ולשלם על אותם הטעויות שרוב האנשים עושים שוב ושוב.

 

תמיד יותר זול ללמוד. ותמיד יותר מהיר ללמוד עם מי שכבר יודע.

אז אתם לא חייבים מאמן אישי אבל אם אתם כאן אז אתם כנראה צריכים את היחס האישי ואני יודע שאני אוכל לעזור ב-3 תחומי החיים העיקריים שכל אדם מחפש להשתפר: האישי - מנטלי פסיכולוגי. היחסים. והעבודה.

כולם מושפעים תמיד מדפוסי המחשבה שלכם ואין ברירה אלא לשפר את הכלים המנטלים שלכם כדי לשפר את כולם.

הניסיון שלי כמאמן אישי 

לדעת לעבוד עם אנשים 1 על 1 או בקבוצה לא קורה אחרי אף קורס... זה תהליך של שנים שצריך להיות מאד מודע אליו יום יום בעיניי, בלי קשר לתחום.

 

אצלי התהליך התחיל בתיכון, עבר דרך הצבא, והגיע לרמה גבוהה מאד בעולם העסקי. והתהליך הזה לעולם לא יסתיים, כי כל שנה אני ממשיך להתמקצע וללמוד עוד על כל מה שקשור לתחום התנהגות האדם והאימון כאימון.

במצטבר הדרכתי 1 על 1 אלפי אנשים.

בתיכון זה היה בתחום הספורט, בצבא בתחומי הכשרות מקצועיות ללוחמים, בעולם העסקי בפיתוח עובדים, וכיום עם המתאמנים אצלי בתחומי ספורט האקסטרים, והעבודה עם אנשים כמוך.

השימוש בשיטת האבחון והאימון SI הוא עוד כלי בארגז הכלים שלי בשירותים שאני נותן על התחום שבשבילו אנשים כמוך מגיעים אליי - באישי המנטלי, הכלכלי, העסקי, וכו...

רוצה שאהיה המאמן אישי שלך ?

כנס בתפריט אימון, הדרכה והכוונה לשירות שאני מציע,

ושלח לי בקשה לפי התחום שמעניין אותך

bottom of page