top of page

מי אני
ולמה שאהיה המטפל הזוגי שלכם?

מטפל זוגי

היי,

אני עדן, בן 33.

מטפל זוגי ומאמן SI מוסמך ממוסד RMT שבארה"ב המורכב מאנשי המקצוע הטובים בעולם.

ביניהם טוני רובינס (Tony Robbins) וקלואי מדנס (Cloe Madanes) שידועים מאד בעולם כמשפיעים על תחום התנהגות האדם והטיפול והאימון האסטרטגי עם בני אדם בכל תחום שהוא.

​​

​​עוד על אימון SI:

התערבות אסטרטגית (Strategic Intervention - הידוע גם בשם SI)​​

הוא פרויקט המוקדש לחילוץ הצורות המעשיות והיעילות ביותר של פעולה אסטרטגית ותקשורת אסטרטגית ממגוון תחומי מחקר. לחצו כאן כדי לקרוא עוד...

מטפל

 Strategic Intervention

זוגי

למה בחרתי להיות (גם) מטפל זוגי

מהתיכון כשההורים שלי התגרשו כנראה שמשהו נכנס לי לראש באופן לא מודע ומשך אותי ללמוד ולהצליח בתחום הזה, אבל כחלק מתהליך חקר ולימוד עולם הפסיכולוגיה והתנהגות האדם שהחלטתי אחרי השחרור מהצבא, הגעתי למסקנה שהכל בעולם הזה שלנו קשור לאנשים, ואנשים זה יחסים, ולכן אני חייב ללמוד כל מה שאפשר על יחסים ותקשורת בין בני אדם.

שחלק מרכזי ועיקרי בתחום היחסים של כל אדם הוא יחסי הזוגיות.

אז למדתי בשביל עצמי ושיפור תחומי היחסים שלי בחיים האישיים, והעסקיים. וגם הייתי זה שחברים ומכרים פונים אליו כדי לקבל עצה טובה וכנה גם אם היא לא נעימה לשמוע.

 

עם הזמן גם השקעתי בכלים כדי להפוך ל"מטפל זוגי".

אני לא אוהב את המילה "מטפל" כי כאילו ללכת לטיפול זוגי אצל חלק מהאנשים יכול לתת תחושה שיש בעיה רצינית וחולנית וצריך "טיפול רפואי".

אז חשוב לי להדגיש שזאת לא הגישה אצלי, אני משתמש בגישות חדשות, מעודכנות, מקצועיות ברמה בינלאומית וחיוביות בשיחות והמפגשים שלי עם הלקוחות ולכן אני מתחייב ל-100% אחריות סיפוק או שלא תשלמו שקל על המפגש.

אני לא עושה את זה בשביל כסף, אני אוהב את האתגר לפצח אנשים ולראות הבעות של "אההה... עכשיו הבנתי למה" :)

כמטפל זוגי אני משתמש בעקרונות SI שמאפשרים אבחון ממוקד, מעשי ואיכותי בזמן קצר של מפגשים בודדים כדי לייצר שינוי בזוגיות לטווח ארוך.

אני לא מתייחס רק ליחידה הזוגית של שניכם אלא גם לכל אחד בנפרד ולשאר תחומי החיים שמשפיעים על הזוגיות שלכם ולכן אני נותן פתרון כולל גם אם הוא לא קשור לזוגיות עצמה באופן ישיר.

למה צריך מטפל זוגי 

זמן זה הדבר הכי יקר שיש לכם ואני מאמין שחבל לבזבז אותו בניסיונות לפתור בעיות בזוגיות שחוזרות על עצמן שוב ושוב בלי הידע והכלים המתאימים.

צריך מטפל זוגי כדי לחסוך זמן, עצבים, וכאבי ראש מיותרים.

והכי חשוב, צריך מטפל זוגי כדי לגשר על בעיות התקשורת שיש בינכם כי הוא זה שרואה ומאבחן מהצד בצורה מקצועית מבלי נטייה רגשית אישית אבל עם אינטליגנציה רגשית גבוהה.

הניסיון שלי כמטפל זוגי 

לא התעשרתי ואני לא מחפש להתעשר מזה שאכניס כמה שיותר זוגות לתהליך אצלי.

ובוא נגיד שלא פשוט למצוא הרבה זוגות שיסכימו להעיד ולהמליץ בפנים גלויות על תהליך של טיפול זוגי אבל אנחנו עוד עובדים על זה... הרבה אנשים וזוגות מרוצים מאד אחרי כל שיחה או מפגש איתי אבל לא כולם מרגישים בנוח לשתף את כל העולם :)

בכל מקרה לדעת לעבוד עם אנשים 1 על 1, בזוגות או בקבוצה לא קורה אחרי אף התמחות או קורס... זה תהליך של שנים שצריך להיות מאד מודע אליו יום יום בעיניי, בלי קשר לתחום.

אצלי עבודת ההדרכה עם אנשים התחילה בעיקר בצבא, עם זוגות בעיקר בעולם העסקי, וכיום עם זוגות כמוכם שרוצים להבין אחת ולתמיד למה משהו לא מסתדר ;)

 

כל שנה אני ממשיך להתמקצע וללמוד עוד על כל מה שקשור לתחום התנהגות האדם והטיפול הזוגי, כי אני מאמין שתהליך הלימוד לעולם לא מסתיים ותמיד אפשר להשתפר.

לאורך השנים היו אצלי הרבה זוגות אבל אף מספר לא יעזור לכם כנראה להאמין ליכולות שלי עד שלא תחוו שיחה אחת, מפגש אחד, או תהליך של כמה סשנים שאף המלצה לא יכולה להחליף.

אז...

רוצים שאהיה המטפל הזוגי שלכם ?

bottom of page